İnsan Kaynakları

Biz takım çalışmasına inanırız. Takım çalışması da bize inanır, ama kimse kırılmasın, takım bozulmasın diye de endişelenir. Biz biraz daha farklı düşünürüz. Takıma taze kan girmesini, farklı bir bakış açısı getirmesini, takıma değer katmasını isteriz. Bu sayfayı da bu isteğimizi hayata geçirmek için hazırladık. Kendinizi bir kan olarak taze hissediyorsanız, ne duruyorsunuz!

Başvuruya Açık Pozisyonlar

Genel Pozisyon Başvurusu Buradan Başvur
Grafik Tasarımcı Buradan Başvur
Arayüz Tasarımcısı Buradan Başvur
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Buradan Başvur
Şoför Buradan Başvur
Stajyer Buradan Başvur

Belki Merak Edersiniz!

Özgeçmiş şekli yapısından ziyade, içeriği açısından tatminkar yanıtlar vermelidir. Bu nedenle, BRANDMEDIA’ya yapılan başvurularda doğum tarihi, eğitim geçmişi, referans kontakları içeren iş deneyimi bilgisi ve yetkinlikler ile ilgili içeriğin eksiksiz olmasına dikkat ediyoruz. Verilen referansların arasından seçim yaparak, görüşme sağlıyor ve bilgi alıyoruz. Geçiştirilmiş olduğunu hissettiğimiz özgeçmişleri biz de geçiştirmeyi tercih ediyoruz…

Sektörümüz gereği, markaları en iyi şekilde giydirip donatırken kendi çatımız altındaki algı etkileyici unsurlar konusuna hassasiyet gösteriyoruz. Bu nedenle özenle dekore edilmiş ofisler, kendi tasarımımız mobilyalar kullandığımız gibi giyimine özen gösteren, kişisel bakımını aksatmayan, düzenli, konuşması saygılı ve diksiyonu düzgün takım arkadaşları seçmeye özen gösteriyoruz. Bu yüzden tıpkı hayatta olduğu gibi, bizim açımızdan da ilk intiba önem taşıyor.